Виробники Полтавщини

Дата: 16.01.2023 08:57

Фото без описуУ рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини” українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах.

Реалізація грантового проекту стала можлива за рахунок імплементації Програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Просимо представників бізнесу Піщанської громади, що працюють в сільському господарстві, харчовій, легкій промисловості, а також виробників крафтової продукції заповнити Google форми до 30.01.2023 р., поданої нижче: http://surl.li/ejflv