ОГОЛОШЕННЯ про оскарження рішення Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Дата: 12.01.2023 14:39

про оскарження рішення Піщанської сільської ради

Кременчуцького району Полтавської області

Піщанська сільська рада, інформує, що у Полтавському окружному адміністративному суді прийнято матеріали справи та відкрито провадження в адміністративній справі № 536/949/22 за адміністративним позовом Слюсаренко Нелі Іванівни, Дон Віти Олександрівни, Івасенка Сергія Михайловича, Федоренко Лариси Миколаївни, Волювач Тетяни Іванівни до Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, Максимівської гімназії Піщанської сільської ради, Третя особа: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області про відміну рішення та зобов'язання вчинити певні дії, а саме:

- визнати протиправним та скасувати рішення 10 сесії 8 скликання Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 14.09.2021 "Про початок проведення оптимізації мережі закладів освіти Піщанської сільської ради";

- визнати протиправним та скасувати частково рішення позачергової 17 сесії 8 скликання Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 25.08.2022 "Про зміну типів та перейменування закладів освіти Піщанської сільської ради, затвердження Статутів", а саме: пункт 1 в частині перейменування Максимівського ліцею Піщанської сільської ради (код ЄДРПОУ 43202958) на Максимівську гімназію Піщанської сільської ради, місцезнаходження (Кременчуцького району, с. Максимівка, вул. Соборності, 8) та пункт 5 про затвердження нової редакції Статуту Максимівської гімназії Піщанської сільської ради;

- зобов'язати відповідачів вчинити дії, спрямовані на відновлення діяльності Максимівського ліцею Піщанської сільської ради в повному обсязі згідно статуту, затвердженого рішенням 41 сесії 7 скликання Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 18.06.2019, шляхом поновлення прийому дітей на навчання в 10-11 класах ліцею та забезпечення зарахування до навчання у 10-11 класах ліцею дітей позивачів для продовження здобуття загальної середньої освіти.

Підготовче судове засідання по справі № 536/949/22 призначено на 24 січня 2023 року 09 годин 30 хвилин в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду, який розташований за адресою: м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26.

З повагою,