Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави

Дата: 22.11.2022 15:59

На виконання рішення Ради оборони Полтавської області від 17 листопада 2022 року № 29 „Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України,
захисту безпеки населення та інтересів держави”.

1. Заборонити на території Піщанської територіальної громади оформлення святковою ілюмінацією з використанням декоративного освітлення (гірлянд, світлових декорацій, тощо) комерційних, комунальних і державних об’єктів, вулично-дорожню мережу, сквери, парки, ялинки, а також приватні володіння.
  2. Запровадити комендантську годину на території Полтавської області з 23:00 до 05:00 починаючи з 19.11.2022.
  3. Встановити заборону на продаж будь-яких алкогольних напоїв закладами торгівлі та громадського харчування на території Полтавської області, окрім визначеного для такого продажу часу, а саме з 12:00 до 20:00, починаючи з 19.11.2022.
  4. Заборони суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв здійснювати продаж таких напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України та працівникам правоохоронних органів
  5. У разі виникнення екстрених ситуацій у населених пунктах (відключення електроенергії та газопостачання на тривалий час, або  інші критичній ситуації) «Центри незламності» створені у наступних закладах:
  • Піщанський ліцей (с. Піщане, вул. Шкільна, 2);
  • Максимівська гімназія (с. Максимівка, вул. Соборності, 8);
  • Недогарківська гімназія (с. Недогарки, вул. Приморська, 156);
  • Ялинцівська гімназія (с. Ялинці, вул. Шкільна, 10а);
  • Гориславська гімназія (с. Гориславці, вул.  Центральна, 58);
  • Кривушівська гімназія (с. Кривуші, вул. Б. Хмельницького, 41);
  • Майбородівська гімназія (с. Майбородівка, вул. Центральна, 38);
  • Новознам’янська гімназія  (с. Нова Знам’янка, провулок Шкільний, 5);
  • Вільнотерешківська гімназія (с. Вільна Терешківка, вул. Центральна 62).