До відома представників малого та середнього бізнесу Піщанської ТГ!

Дата: 10.11.2022 11:57

Фото без описуІнформуємо що, 24 березня 2022 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування експортно-кредитного агентства»  в рамках якого було розширено сферу підтримки українського експорту.

Крім цього, на законодавчому рівні було визначено перелік видів діяльності ПАТ «Експертно-кредитне агентство» та передбачено запровадження державної підтримки експорту шляхом впровадження відповідних програм.

Наразі, ПАТ «Експертно-кредитне агентство» здійснює заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфери підтримки експорту.

З більш детальною інформацією стосовно отримання фінансової підтримки експортної діяльності та іншими корисними даними можна ознайомитися на офіційному сайті установи: https://www.eca.gov.ua.