19 жовтня 2022 року

Дата: 20.10.2022 16:11

Прийняті рішення виконавчого комітету::

1. Про внесення змін до показників бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Піщанської сільської ради на 2022 рік.

3. Про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування.

4. Про надання матеріальної допомоги громадянам учасникам антитерористичних операцій.

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в скрутне матеріальне становище в силу різних життєвих обставин.

6. Про надання дозволу ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ на зміну реєстрації місця проживання підопічної ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ.

7. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

8. Про надання дозволу на проектування та будівництво мережі дощової каналізації в селі Кривуші.

9. Про надання дозволу на встановлення флагштоку з Державним прапором України.

10. Про звернення щодо встановлення дорожніх знаків на автомобільній дорозі загального користування.

11. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна в селі Нова Знам’янка.

12. Про упорядкування (зміни) адреси об’єкта нерухомого майна в селі Самусіївка.

13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в селі Ковалівка по вул. Вересневій.

14. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220921-84556  з оренди нерухомого майна.

15. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220921-45955 з оренди комунального майна.

16. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220921-83851 з оренди нерухомого майна.

17. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220921-34457 з оренди нерухомого майна.

18.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в селі Кривуші.

19. Про надання дозволу на видалення та кронування зелених насаджень на території Гориславського старостинського округу.

20. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Майбородівського старостинського округу.

21. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Максимівського старостинського округу.

22. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Недогарківського старостинського округу.

23. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Новознам’янського старостинського округу.

24. Про надання дозволу на видалення та кронування зелених насаджень.

25. Про надання дозволу на видалення та кронування зелених насаджень в селі Піщане по вул. Шкільна.

26. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Ялинцівського старостинського округу.

27. Про надання дозволу на кронування зелених насаджень на території СТ «Зелений Гай».