16 вересня 2022 року

Дата: 28.09.2022 10:33

Прийняті рішення виконавчого комітету:

1. Про внесення змін до показників бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2022 рік.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Піщанської сільської ради на 2022 рік.

4. Про внесення змін до Програми співпраці виконавчого комітету Піщанської сільської ради та Управління Державної казначейської служби України у Кременчуцькому районі Полтавської області у сфері казначейського обслуговування бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

6. Про зняття з обліку сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

7. Про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в скрутне матеріальне становище в силу різних життєвих обставин.

9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в селі Піщане.

10.Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в садівничому товаристві «Росинка» по вул. Вишневій.

11. Про відмову у присвоєнні адреси об’єкту нерухомого майна в селі Піщане.

12. Про упорядкування (зміни) адреси об’єкта нерухомого майна в селі Піщане.

13. Про намір передачі нерухомого майна в оренду шляхом проведення аукціону, що знаходиться в с. Вільна Терешківка, вул. Берегового, буд.2б та затвердження умов його оренди.

14. Про намір передачі нерухомого майна в оренду шляхом проведення аукціону, що знаходиться с. Піщане вул. Київська,237 та затвердження умов його оренди.