Тепловізори для земляків

Дата: 14.09.2022 17:32

Фото без опису

Мужні чоловіки з Піщанської громади, які виконують бойові завдання у найгарячіших місцях країни, захищають нас від ворога і забезпечують завтрашній день, отримали тепловізори від своїх земляків.

Староста села Гориславці Гудзь Володимир Миколайович разом із братом Юрієм придбали тепловізор для свого односельця, Касяна Анатолія.

Для жителя села Нова Знам’янка Пономаренка Артема за ініціативи сільського голови Піщанської сільської ради Олександра Краплини та депутата сільської ради Ірини Кобки також було зібрано та передано кошти для придбання тепловізора. До благодійної акції долучились жителі села Нова Знам’янка та працівники установ, підприємств, виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Тепловізори допоможуть хлопцям зберегти власні життя та краще виявляти ворогів, а значить – наблизити Перемогу України у цій війні.