Інформація для людей з інвалідністю, які виїхали в Угорщину, рятуючись від війни

Дата: 26.08.2022 13:19

Фото без описуЗ початком повномасштабного вторгнення росії на територію України українці переживають велику кількістю випробувань. Необхідність покинути свої домівки та шукати притулку закордоном в незнайомому середовищі нелегко. Тож експерти(-ки) лінії допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану» зібрали інформацію для людей з інвалідністю, які виїхали в Угорщину, рятуючись від війни.

Лінія допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану» діє для допомоги людям з інвалідністю, їх близьким родичам та опікунам(-кам), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

Яку допомогу можна отримати?

• Індивідуальні та групові психологічні онлайнові консультації;
  • консультації з правових питань.

Як звернутися?

• заповнити онлайн-форму:bit.ly/36ZxDPdпіслячого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;
  • зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
  • зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Наші оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста(-ку), які допоможуть з запитом.

Діяльність відбувається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.

За матеріалами ГО "Вектор прнав людини"