Дата: 14.07.2022 14:57

ОГОЛОШЕННЯ

Піщанська сільська рада, інформує, що у Полтавському окружному адміністративному суді прийнято матеріали справи та відкрито провадження в адміністративній справі №440/5149/22 за адміністративним позовом Пасічника Юрія Миколайовича до Недогарківської сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення п’ятої сесії сьомого скликання Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 04 серпня 2020 року "Про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності в перелік для продажу прав на них /оренди/ на земельних торгах у формі аукціону".

Підготовче засідання по справі № 440/5149/22 призначено на 22 серпня 2022 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду, що розташований за адресою: м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26.

З повагою,