16 сесія 8 скликання

Дата: 18.07.2022 19:30

Проєкти рішень:

1. Про внесення змін до Програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2022 рік.

2.Про внесення змін до показників бюджету Піщанської  сільської  територіальної  громади  на 2022 рік.

3. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Піщанської сільської ради та віддалені робочі місця відділу.

4. Про перейменування закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.

5. Про внесення змін до видів економічної діяльності КВЕД комунального підприємства Піщанської сільської ради «КОМУНСЕРВІС».

6. Про безоплатну передачу майна комунальної власності Піщанської сільської ради у державну власність.

7. Про заходи по забезпеченню управління майном комунальної власності Піщанської сільської ради.

8. Про затвердження  Положення про відділ культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

9. Про затвердження  положень про бібліотечні заклади виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

10. Про затвердження  положень про клубні заклади виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачу земель в оренду.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

13. Про надання в оренду земельної  ділянки для сінокосіння.

14. Про проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

15. Про надання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

16. Про надання земельної ділянки в оренду АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

17.Про внесення змін до Програми благоустрою та дорожнього господарства Піщанської сільської ради на 2022 рік.

18.Про заборону діяльності на території Піщанської сільської територіальної громади церков московського патріархату.

19.Про звернення депутатів Піщанської сільської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо заборони діяльність Української православної церкви московського патріархату на території  України.