30 червня 2022 року

Дата: 28.06.2022 09:00

Проекти рішень виконавчого комітету:

1.Про внесення змін до показників бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2022 рік.

3. Про утворення добровільного формування цивільного захисту Піщанської сільської територіальної громади.

4. Про підготовку закладів освіти Піщанської сільської ради до нового 2022-2023 навчального року та опалювального періоду в умовах воєнного стану та затвердження комісій.

5.Про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування.

6.Про надання матеріальної допомоги громадянам учасникам антитерористичних операцій.

7. Про  попередження гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ та гр. ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ  за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей: ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ 23.11.2012 року народження та ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, 13.01.2022 року народження.

8. Про надання малолітньому  ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ,  7 травня 2011 року народження, статусу дитини-сироти.

9. Про встановлення опіки над   дитиною – сиротою ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, 7 травня 2011 року народження.

10. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Піщанської сільської ради.

11. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нерухомого майна.

12. Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна.

13. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна в селі Піщане.

14. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва  в селі Кривуші.

15. Про упорядкування (зміни) адреси об’єкта нерухомого майна в селі Кривуші.

16. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна по вулиці Скіфська в  селі Кривуші.

17. Про  демонтаж рекламного засобу.

18. Про затвердження акту  про визначення розміру збитків.

19.Про затвердження розпоряджень сільського голови.

20. Про затвердження проектно-кошторисних документацій.