Українські виробники органічної продукції мають змогу отримати фінансову допомогу від "Німецького Фонду майбутнього для сільського господарства"

Дата: 25.05.2022 08:43

Фото без описуУкраїнські виробники органічної продукції (садівники, ягідники, бджолярі, виробники овочів, фермери-тваринники та ін.) мають змогу отримати фінансову допомогу від «Німецького Фонду майбутнього для сільського господарства»????????

????Максимальна сума виплати для одного господарства - 5 тис. євро

????Метою проєкту є розширення українського сектору органічного сільського господарства та покращення якості продукції.

??У рамках проєкту українські виробники органічної сільськогосподарської продукції можуть звернутися за:

???????підтримкою перебування біженців в органічних господарствах (харчування, проживання, логістика тощо),

????придбанням засобів виробництва (насіння, пальне та ін.),

????обслуговуванням будівель підприємства (ремонт будівель, пошкоджених через війну),

????створенням нових робочих місць в органічних господарствах, а також тимчасове фінансування заробітної плати біженців, які працюють у цих господарствах,

????отриманням компенсаціі за розміщення внутрішньо переміщених осіб на території господарства,

????фінансовою підтримкою виробників органічної сільськогосподарської продукції у зв'язку із мінімальним доходом через війну.

?ДЕДЛАЙН: 30 серпня 2022 року.

Для отримання благодійної допомоги виробники органічної продукції:

??мають заповнити заявку за формою: https://cutt.ly/oHdirSg

??надіслати на електронну адресу проєкту: coa-ukraine@afci.de