До уваги мешканців Піщанської громади!

Дата: 20.05.2022 11:39

Фото без описуУ зв’язку із продовженням проведення ремонтних робіт через пошкодження системи гідротехнічних споруд р. Ірпінь, внаслідок агресії російської федерації та неможливістю акумуляції стоку Київським водосховищем, згідно з рішенням позачергового засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на другу половину травня, допускається форсування Кременчуцького водосховища до позначки 81,35м БС (біля греблі ГЕС) із забезпеченням щоденного контролю за станом четвертої ділянки Оболонської захисної дамби.

Міжрегіональному офісу захисних масивів дніпровських водосховищ доручено забезпечити щоденний посилений контроль за станом захисних споруд на Кременчуцькому водосховищі.

Міжвідомчою комісією встановлено, що Кременчуцька ГЕС працює у режимі поступового наповнення водосховища. Станом на 01 червня 2022 року рівень водосховища повинен бути в межах 80,90 – 81,00м БС (середній рівень води у водосховищі).

Прохання до мешканців Піщанської громади, які проживають на понижених територіях вздовж узбережжя Кременчуцького водосховища слідкувати за рівнем води та у разі його підняття бути готовими до відповідного реагування.

Стежте за офіційною інформацією на сайті Піщанської громади.

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради