Подяка мешканцям села від волонтерів

Дата: 09.05.2022 16:12

Слова подяки, мешканцям Піщанської громади, в особі сільського голови  Піщанської сільської ради Олександра Краплини, висловив голова правління «Єдиного Кременчуцького регіонального центру юридичного захисту ветеранів, учасників бойових дій, миротворчих місій та волонтерів» Олег Биков. Він відмітив активну громадську діяльність по збору та наданню гуманітарної допомоги для військовослужбовців, біженців, мешканців прифронтових територій та звільнених від окупантів міст. Саме активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця  жителів громади додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.