26 травня 2022

Дата: 09.05.2022 15:29

Проекти рішень виконавчого комітету:

Про схвалення звіту про виконання бюджету Піщанської сільської територіальної громади за І квартал 2022 року.

Про схвалення змін до показників бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Про схвалення змін до Комплексної програми розвитку системи охорони здоров’я Піщанської сільської ради на 2022 рік.

Про схвалення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Піщанської сільської ради на 2022 рік.

Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання учасника бойових дій на території інших держав Уранковського Миколи Мироновича.

Про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам учасникам антитерористичних операцій.

Про затвердження схеми санітарного очищення населених пунктів Піщанської сільської територіальної громади.

Про визначення місця проживання малолітньої дитини ХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХХ, 31.08.2014 р.н., та  визначення способів участі батька ХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХ,  01.01.1965 р.н., у  її вихованні та спілкуванні.

Про затвердження складу комісії щодо складання актів про стан збереження житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Піщанської сільської ради.

Про надання малолітньому ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, 02.02.2020 року народження, статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування»

Про надання малолітньому ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, 11.03.2015 року народження, статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування»

Про затвердження Порядку передачі на території Піщанської сільської територіальної громади благодійної (гуманітарної) допомоги, наданої донорами, в умовах воєнного стану в Україні