ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 23.02.2022 16:11

Фото без опису

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.02.2022 № 13 «Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво» 02 березня 2022 року о 10:00 год. в приміщенні Піщанського центру культури та дозвілля (с. Піщане, вул. Київська, 129) відбудуться громадські слухання з питання:

1. Договір про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань.

Із проектом Договору № 1 про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань можна ознайомитись в юридичному відділі виконавчого комітету Піщанської сільської ради (с. Піщане, вул. Київська, 104) щоденно з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).