Співчуття з приводу смерті Солодовника Миколи Онуфрійовича

Дата: 21.03.2022 11:11

Фото без описуНа 84 році життя перестало битися серце  Солодовника Миколи Онуфрійовича, який народився 9 січня 1939 року у селі Райківщина Хорольського району.

Пішла з життя трудолюбива, принципова людина, чий внесок у розвиток району, важко переоцінити.

Після закінчення школи Микола Онуфрійович навчався у Березовському сільськогосподарському технікумі. Закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут по спеціальності зоотехнік.

Трудову діяльність розпочав головним зоотехніком в селі Андріївка, потім був обраний  на посаду голови сільської ради, а згодом став головою колгоспу села Штомпелівка, головою Хорольського райвиконкому.

З лютого місяця 1982 року, закінчивши вищу партійну школу, працював першим секретарем  райкому партії у Кременчуцькому районі.

Микола Онуфрійович був представником Президента в Кременчуцькому районі, головою Кременчуцької районної ради, начальником районного управління сільського господарства, працював у податковій інспекції м. Кременчук.

До виходу на заслужений відпочинок працював у ЛВУМГ "Експорттрансгаз".

Світлий, добрий спомин про Миколу Онуфрійовича та його внесок у розвиток Кременчуцької громади завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто його знав, любив і поважав.

Щирі співчуття родині померлого від виконавчого комітету та депутатського корпусу Піщанської сільської ради.