Співпраця Піщанської територіальної громади з Кременчуцьким районним відділом з питань пробації

Дата: 17.02.2022 11:13

16 лютого 2022 року відбулася робоча зустріч старшого інспектора Кременчуцького районного відділу пробації Катерини Щербань з головою Піщанської сільської ради Олександром Краплиною.

В ході зустрічі обговорено стан співпраці територіальної громади з уповноваженим органом з питань пробаці, проблемні питання, які виникають під час взаємодії та шляхи вирішення. Додатково було обговорено питання щодо включення філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області до участі у Комплексній програмі субвенцій, адже розроблення та затвердження цільових програм підтримки діяльності органу пробації - це покращення всебічної профілактичної роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, створення умов для їх виправлення та ресоціалізації, та запобігання скоєнню ними нових кримінальних правопорушень.

По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці та підтримки Кременчуцького районного відділу пробації з Піщанською територіальною громадою