День єдності

Дата: 16.02.2022 14:30

Фото без опису16 лютого, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз та в День єднання, оголошеного Указом Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14.02.2022, на території Піщанської сільської ради зібралася сільська громада для підняття Державного Прапора і виконання Державного Гімну.

На урочистому заході були присутні Піщанський сільський голова Олександр Краплина, секретар Піщанської сільської ради Лідія Ільєвська, заступники сільського голови Роман Назаренко і Олександр Сукманов,  представники виконавчого комітету Піщанської сільської ради, сільські старости та представники громади.