Шановні мешканці Піщанської громади!
У рамках обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки» проводиться обласний конкурс «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина».
Учасником цього конкурсу від Піщанської громади є мешканка с. Максимівка, педагог-організатор Недогарківського ліцею, депутат Піщанської сільської ради Опирайло Наталія Ростиславівна. Наталія - активна учасниця обласних конкурсів проєктів «Громадські бюджети Полтавщини», є засновницею громадського осередку для молоді «NewMax» у Максимівському сільському будинку культури та активною учасницею і переможницею громадських ініціатив.
Прохаємо підтримати Наталію у боротьбі за перемогу у конкурсі та проголосувати за неї (заявка № 4) за посиланням: https://smartregion.pl.ua/bm/participants/1/4
Голосування за Конкурсантів здійснюється в електронному вигляді в Системі, шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», електронного цифрового підпису.
Голосування триває з 15 лютого до 24 лютого.
Сподіваємось на Вашу підтримку.
Голосуйте за заявку № 4. Голосуйте за Наталію Опирайло!
Голосуйте за Піщанську громаду.