Шановні мешканці Піщанської громади!

Дата: 15.02.2022 16:30

Фото без описуУ рамках обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки» проводиться обласний конкурс «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина».

Учасником цього конкурсу від Піщанської громади є мешканка с. Максимівка, педагог-організатор Недогарківського ліцею, депутат Піщанської сільської ради Опирайло Наталія Ростиславівна. Наталія - активна учасниця обласних конкурсів проєктів «Громадські бюджети Полтавщини», є засновницею громадського осередку для молоді «NewMax» у Максимівському сільському будинку культури та активною учасницею і переможницею громадських ініціатив.

Прохаємо підтримати Наталію у боротьбі за перемогу у конкурсі та проголосувати за неї (заявка № 4) за посиланням: https://smartregion.pl.ua/bm/participants/1/4

Голосування за Конкурсантів здійснюється в електронному вигляді в Системі, шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», електронного цифрового підпису.

Голосування триває з 15 лютого до 24 лютого.

Сподіваємось на Вашу підтримку.

Голосуйте за заявку № 4. Голосуйте за Наталію Опирайло!

Голосуйте за Піщанську громаду.