До уваги бджолярів та фермерів Піщанської сільської територіальної громади

Дата: 14.02.2022 16:17

До уваги бджолярів та фермерів Піщанської сільської територіальної громади!

17 лютого 2022 року з 15.00 год. до 16.30 год.

буде проведено онлайн - нараду  на платформі Zoom щодо профілактики отруєння бджіл з порядок денним:

Вступне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Іван СЛОБОДЯНИК – виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів                                              до 20 хв.

2. Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин

Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики                                                                                   до 30 хв.

3. Обговорення з учасниками наради                                                    до 30 хв.

4. Заключне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙперший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України                                                                        до 10 хв.

Бажаючим прийняти участь  у нараді слід зареєструватися до 12.00 год. 16 лютого 2022 року через реєстраційну форму на сайті https://farmers.org.ua/form-request/

ZOOM-акаунт учасника має бути підписаний відповідною назвою громади. Зробити це необхідно наступним чином: при підключенні до Форуму  Вас буде направлено на сторінку де необхідно буде ввести відповідні ім’я та електронну адресу учасника. Прохання заповнити у відповідне поле «Відображене ім'я» - назву вашої громади, ввести електронну адресу та натиснути «Продовжити».

Увага! Заповнення реєстраційної форми є обов’язковою умовою участі у нараді.

До заповнення реєстраційної форми просимо поставитись відповідально та коректно ввести всі данні.