Нарада "Надання соціальних послуг мешканцям громади, робота із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини"

Дата: 25.01.2022 13:25

24 січня 2022 року відбулася робоча нарада працівників відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради на тему:  «Надання соціальних послуг мешканцям громади, робота із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини».

У нараді взяли участь директор КП «Територіальний центр (надання соціальних послуг)» Піщанської сільської ради Паталах Людмила Миколаївна та  начальник відділу служби у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради Федота Марина Вікторівна.

На нараді обговорили питання щодо вироблення алгоритму  роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах:  виявлення, повідомлення, заходи на подолання проблеми.

Фахівцям наголошено на  підвищення якості у  забезпеченні соціальними гарантіями учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, членів сімей загиблих ветеранів війни, з числа учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій.