ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.12.2021 16:17

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Піщанської сільської ради).

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Піщанської сільської ради: вільне володіння державною мовою, бухгалтерська або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, спеціаліста не менше 3 років або досвід роботи за фахом в інших  бюджетних установах не менше 5 років, знання та робота на рівні спеціаліста в комп’ютерних програмах пакету Microsoft offise ( в т.ч. Microsoft Access, Word, Excel).

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантної посади та співбесіда. Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», законодавства з урахуванням специфіки повноважень та напрямку діяльності.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;

- заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- заповнена особова картка (форма П2-ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції» (кандидата на посаду);

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія картки фізичної особи – платника податків;

- копія трудової книжки.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  на вищезазначену посаду та умов   оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Київська, 104, с. Піщане, Кременчуцький район, Полтавська область, 39701, тел. (0536) 75-83-06.