Про недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 під час зимових свят

Дата: 21.12.2021 14:55

Фото без опису Для  зменшення інфікування громадян та недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 виконавчий комітет Піщанської сільської ради  звертається з проханням до суб’єктів господарювання.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на підпорядкованій території, керівників торгівельних мереж щодо дотримання вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236, Постанови головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05 2020:

• недопущення скупчення людей, утворення черг, забезпечення дотримання принципу соціального дистанціювання – 1,5 м (адміністрація/персонал мають самостійно забезпечувати та контролювати виконання умов недопущення черг, забезпечити роботу наявних кас впродовж усього робочого часу, тощо);
  • дотримання вимоги щодо одночасного перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали обслуговування;
  • забезпечення допуску та перебування в закладі відвідувачів лише в одягнутих засобах індивідуального захист / (захисна маска або респіратор).

Суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування, щодо приймання відвідувачів під час проведення новорічних корпоративів, святкових заходів відповідно до вимог, встановлених постановою КМУ від 09.12.2021 року № 1236, за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників закладу, документів, що підтверджують вакцинацію від негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

Нагадуємо, про дотримання протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.12.2021 № 23 під час проведення святкових, масових заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).