Дата: 06.12.2021 15:31

Фото без описуПовідомлення про намір здійснити коригування діючих цін/тарифів на послуги з (вивезення ТПВ) поводження з твердими побутовими відходами у 2022 році

Комунальне підприємство Піщанської сільської ради  «Комунсервіс » доводить до відома споживачів послуг з (вивезення )поводження твердих побутових відходів на території Піщанської ОТГ в селах Піщане, Кривуші, Ялинці, Недогарки, Гориславці, Олефірівка, Миловидівка, Самусіївка, Вільна Терешківка та Нова-Знам’янка, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» та на виконання наказу Мі­ністерства регіонального розвитку будівництва та житлово- комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до спожива­чів інформації про перелік  житлово  – комунальних послуг, структуру цін, тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» про необхідність здійснення коригування планових витрат на поводження з твердими побутовими відходами. Метою коригування тарифів є приведення діяльності суб`єкта господарювання, що надає вищевказані послуги, до економічно обґрунтованого рівня, і має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан підприємства, а також покращити якість та умови обслуговування споживачів. Коригування діючих тарифів проводиться лише в окремих статтях  витрат.

Додатки:

1. Калькуляція розрахунку економічно - обгрунтованих  планових  витрат (розрахунок) (натисність для перегляду)

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з моменту публікації за адресою:

39701 с. Піщане, вулиця Шкільна ,буд.1

mail: kp.psr.komunservis@gmail.com  (із зазначенням у темі листа «зауваження та пропозиції до тарифів»)

Телефон приймальні  КП ПСР «КОМУНСЕРВІС» (+38) 097-0490279 Наталія Володимирівна

Розмір діючих і скоригованих тарифів на 2022рік

по групам споживачів (з ПДВ)

Група

споживачів