Пам'яті героя

Дата: 06.12.2021 14:27

6 грудня 2021 року в рамках відзначення Дня Збройних Сил України,  у Ялинцівському навчально-виховному комплексі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки загиблому воїну АТО/ООС, випускнику Ялинцівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Опришко Юрію Леонідовичу, який помер 7 травня 2021 року в львівському військово-медичному клінічному центрі внаслідок вогнепального поранення, під час ворожого обстрілу.

Піщанський сільський голова  Олександр КРАПЛИНА та син героя - Дмитро Опришко  відкрили пам’ятний знак воїну, який віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.