Навчальна зброя в закладі освіти

Дата: 03.12.2021 14:09

Сьогодні,  3 грудня 2021 року в стінах Піщанської гімназії велике свято!

Освітній заклад став першим у Кременчуцькому районі, що отримав навчальну зброю. Ця подія дуже важлива для школи, адже тепер у гімназії  буде зброя, яку можна використовувати для навчання хлопців і дівчат на уроках предмету «Захист України».

Отже, учні отримають можливість реально навчатися військовій справі.

Для передачі навчальної зброї на урочистий захід завітали представники Кременчуцького районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки Сушко Р. В., Мушиманський В. Р., Турбаба Л. М., сільський голова Піщанської сільської ради Краплина О. П., заступники сільського голови  Назаренко Р. В., Сукманов О. А., начальник відділу освіти, молоді та спорту Крупа С. І. та випускник Піщанської середньої школи, депутат Піщанської сільської ради Книш М.

Матеріально-технічна база закладу поповнилась 8 одиницями учбових автоматів АКМ та 3 одиницями учбових пістолетів ПМ.

Хочеться зазначити, що цей важливий крок дасть можливість поліпшити формування практичних навичок в учнів щодо поводження зі зброєю та підготувати дітей до участі у Всеукраїнській козацькій грі «Сокіл «Джура»».

Директор Піщанської гімназії  В. І. Ткаченко підготував та продемонстрував фрагмент уроку на тему: «Вогнева підготовка»

Учні були в захваті від даної події.