До уваги бджолярів Піщанської громади!

Дата: 01.12.2021 10:14

Фото без описуПовідомлення щодо державної підтримки !

Департамент Агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації повідомляє:

Пунктом 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови КМУ від 12.05.2021 №   517), передбачена дотація власникам бджолосімей у розмірі 200 грн. за бджолосім’ю.

Наказом Мінагрополітики від 05.11.2021 № 336 в межах обсягу відкритих   бюджетних асигнувань, а саме 54,66 % від нарахованої суми дотації, затверджено розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

Телефон спеціаліста департаменту агропромислового розвитку для довідок: (0532) 60-76-33 Тетяна Петрівна.