Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 28.11.2021 14:08

Фото без опису27 листопада 2021 року зібралися  знавці фізика і української мови та літератури - школярі 7-11 класів Піщанської громади.

Виявилося багато спільних теми для обговорення… Віримо та знаємо, що найсильніші учні та учениці гідно  будуть представляти заклади освіти Піщанської громади на  обласному рівні.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури:

Драбчак Аліна - І місце учениця 10 класу Піщанської гімназії вчитель Шаповал Н.О.

Білокниницька Валерія - І місце учениця 7 класу Ялинцівського НВК вчитель Шубіна І.М., Кривошапко Н.П.

Івасенко Діана - І місце учениця 9 класу  Максимівського ліцею вчитель Бережна Л.П.

Дякуємо за професійну роботу вчителям! Бажаємо успіхів учасникам!