Пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років

Дата: 27.11.2021 13:47

Фото без опису На території  Піщанської громади, відбулося покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків жертвам Голодомору 1932-1933 років. Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок в ній вписано кривавими і чорними кольорами.

Мільйони вбитих, спустошені душі, опустілі українські домівки…  Такий результат страшного геноциду  1932-1933 років, свідомого терористичного  акту сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян, як класу.

В Україні від голоду щохвилини вмирало 17 людей, 1 400 – щогодини, понад 30 тисяч – щодня... Питання кількості людських втрат України від геноциду досі залишається відкритим.