Смачні яблука для малечі

Дата: 03.11.2021 08:34

Фото без описуВасиль Кравченко та Василь Камський  відвідали  сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Керівники підприємств розповіли про те, чим займаються їхні господарства, яку продукцію виготовляють, як організований робочий процес, а головне, що діти отримали вітамінні подарунки – смачненькі яблука, які виросли у садах «Декор АГРО».  Спілкуючись із дітьми, дізналися про їхні потреби,  бажання та мрії. Дітвора радо вступала в діалог, батьки щиро дякували за допомогу. Маршрут проліг через декілька сіл Піщанської територіальної громади: Писарщина, Майбородівка, Максимівка, Вільна Терешківка, Кривуші, Піщане. Відвідано 12 сімей, у яких проживає 33 дитини. Відділ служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, батьки, опікуни та діти вдячні за благодійну допомогу. Щиро дякуємо В. Кравченку та В. Камському за те, що даруєте радість дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за те, що вселяєте у дитячі душі віру в добро, за те, що вчите майбутнє нашої нації взаємодопомозі, підтримці, співчуттю, благодійності. Дітей виховує приклад дорослих, їхні вчинки та дії. Ваша добра справа – взірець для наслідування.