Вітаємо з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 16:27

Фото без опису

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. У цей день ми вітаємо тих донечок та синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять – але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато - багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім'ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

Ми впевнені, що ваша любов та турбота дає гідний результат. Ваші діти отримують вдосталь тепла та справжнього сімейного залишку. Ми безмежно вдячні усім прийомним батькам, опікунам, батькам-вихователям нашої громади. Ви робите велику справу. Ви даєте кожній дитині найважливіше – можливість мати люблячу сім’ю.Фото без опису

Хай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, ростуть здоровими й успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!