Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 21.09.2021 11:40

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Фото без описуВиконавчий комітет Піщанської сільської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою передачі в оренду частини нежитлової будівлі площею 1 кв.м за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, село Піщане, вулиця Київська, 137 - для розміщення терміналу самообслуговування.

1) Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – виконавчий комітет Піщанської сільської ради, 39701, Полтавська обл., Кременчуцький р-н., с. Піщане, вул. Київська, 104.

2) Підстава для проведення конкурсу – розпорядження сільського голови № 79 від 21.09.2021 року.

3) Місце і час проведення конкурсу – Полтавська обл., Кременчуцький р-н., с. Піщане, вул. Київська, 104 об 10 год. 00 хв. 08.10.2021 року.

4) Особа, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу – Ткаченко Наталія Миколаївна – спеціаліст 1 категорії відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради. тел. 0536-75-83-04.

5) Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки – виконавчий комітет Піщанської сільської ради.

6) Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

• відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;
  • досвід суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • письмова згода оцінювачів, яких додатково буде залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

7) Перелік документів, оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:

• заява про участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

8) Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою.

9) Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: