Зустріч з бджолярами громади

Дата: 16.09.2021 09:02

Фото без опису15.09.2021 року в приміщенні Піщанського центру культури і дозвілля відбулася  робоча  зустріч між керівником Кременчуцької районної державної лікарні ветеринарної медицини Сливкою Георгієм Васильовичем, представниками Піщанської територіальної громади та фізичними особами, що дотичні до сфери бджільництва, щодо дотримання вимог, затверджених наказам Мінекономіки від 19 лютого 2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зокрема Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та Порядку реєстрації пасіки. Також обговорювалися питання з профілактики та встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин.