Розпочався перший етап–груповий турнір на кубок голови Піщанської сільської ради з міні-футболу 2021

Дата: 05.09.2021 11:20

Сьогодні, 5 вересня 2021 року розпочався перший етап–груповий турнір на кубок голови Піщанської сільської ради з міні-футболу 2021. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Олександр Краплина та староста села Нова Знам’янка Віталій Жмак.

Грають команди: ФК Нова Знам’янка та Вільна  Терешківка ветерани, ФК  Знам’янка, ФК Юність (Піщане), ФК Штурм (Недогарки, Ялинці), ФК Магія смаку (Піщанська ТГ), ФК Патріот (Максимівка).

Вболівають та підтримують команди старости сіл, депутати Піщанської територіальної громади та гості. Подарунком від вболівальників став виступ танцювального колективу «Дежавю» Вільнотерешківського сільського будинку культури.