Відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Кривуші

Дата: 20.08.2021 15:44

Фото без опису20 серпня 2021 року, напередодні 30-ї річниці незалежності України, у Піщанській громаді відбулася важлива і приємна подія – відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка побудована і обладнана в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Сучасне обладнання амбулаторії, комфортні умови праці медичного персоналу та перебування пацієнтів допомагатимуть відновленню та зміцненню здоров'я жителів  Піщанської громади.

З привітальним словом виступили Дмитро Колотієвський, голова Кременчуцької районної ради, Олександр Краплина,  Піщанський  сільський голова, Наталія Машошина, жителька села Кривуші.

Слова подяки від імені медичного персоналу та односельців висловив Григорій Нестерчук, лікар Кривушівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Олександра Краплина, Дмитро Колотієвський, Григорій  Нестерчук перерізали стрічку та відкрили амбулаторію загальної  практики сімейної медицини.

По закінченні усі гості та присутні відвідали нове приміщення амбулаторії.