Рейд Безпечне літо

Дата: 13.07.2021 18:20

12 липня 2021 року  на території сіл Нова Знам’янка та Вільна Терешківка  проведено рейд «Безпечне літо -2021». Жмак В.Ю, староста сіл Нова Знам’янка  та Вільна Терешківка, разом зі спеціалістами відділу служба у справах дітей, соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради провели профілактичні бесіди щодо правил техніки безпеки під час літніх канікул, наголосили дітям та дорослим  щодо дотримання правил дорожнього руху,  безпеки на воді та біля водоймищ, пожежної безпеки,  поводження з незнайомцями.  Учасники профілактичного рейду отримали буклети, які  мають нагадувати про правила безпеки, яких варто дотримуватися, щоб уникнути  трагічних випадків серед дітей.