Підведено підсумки минулого проєктного року

Дата: 17.06.2021 14:17

16 червня 2021 року у Піщанському центрі культури і дозвілля відбувся виїзний семінар для сільських, селищних та міських рад, організований Полтавською обласною радою. На заході зібралися представники Піщанської, Кременчуцької, Глобинської, Градизької, Семенівської, Омельницької та Новогалещинської громад. Серед присутніх були керівники громад, старости, досвідчені громадські активісти, юні школярі, проєктні менеджери та майбутні автори громадських проєктів.

Із привітальними словами до присутніх звернувся Піщанський сільський голова Олександр Краплина.

Заступник голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва та заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олеся Дроботенко вручили сертифікати та цінні подарунки переможцям та учасникам обласних конкурсів «Екологічних ініціатив», «Бюджету участі», та «Шкільного громадського бюджету» 2020 року. Піщанська громада була нагороджена подяками Полтавської обласної ради за активну участь у конкурсах «Бюджет участі», «Шкільний громадський бюджет» та «Екологічні громадські ініціативи».