ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Дата: 09.06.2021 09:59

Фото без описуЗ 01 січня 2020 року надано можливість у будь який час змінити форму отримання пільг на «готівку», при умові визначення способу їх отримання через  банківські установи шляхом перерахування на рахунок пільговика.

Для цього необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, який заходиться в приміщенні ЦНАП виконавчого комітету Піщанської сільської ради за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137.

Пільговику при собі необхідно мати:

1. Паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення пільговика
  2. Заява з банку про виплату грошової допомоги

Пільга у готівковій формі надаватиметься з місяця, що настає за місяцем подання заяви

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

• (0536)758304, 0980937597 (відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради)

Також по даному питанню пільговик може звернутись до Управління соціального захисту населення Кременчуцької РДА за адресою: м. Кременчук, прос. Полтавський, 42 (каб.10). Телефон для довідок: (0536)724844