“Останній дзвоник” – це символ закінчення навчального року, це символ радості й прощання.

Дата: 01.06.2021 13:40

Фото без опису“Останній дзвоник” – це символ закінчення навчального року.
31 травня 2021 року в Піщанській гімназії відбулося Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для школярів- це старт літніх канікул, а для випускників – прощання з дитинством. Привітали їх з цим святом Олег Вікторович Лєднік, голова Кременчуцької районної державної адміністрації та Олександр Петрович Краплина, голова Піщанської сільської ради.
Вони щиро побажали всім випускникам  знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави, а також – щасливої життєвої долі та вагомих успіхів.
    Усім школярам – продуктивно відпочити, набратися нових яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.