ЗНО з української мови, української мови та літератури

Дата: 01.06.2021 11:13

Фото без опису1 червня 2021 року 31випускник закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради складає сесію ЗНО з української мови,  української мови та літератури.

9 чоловік з Недогарківського та  Максимівського ліцеїв ЗНО з української мови складають в Кременчуцькій гімназії №31.

Для 22 випускників Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Недогарківського ліцею та Піщанської гімназії сесія ЗНО з української мови та літератури проходить у гімназії №26 м.Кременчука.

Відділом освіти, молоді та спорту створено усі сприятливі умови для успішної участі випускників в ЗНО з української мови,  української мови та літератури.

Своєчасне підвезення дітей до пунктів складання ЗНО і в зворотньому напрямку забезпечують директори Піщанської гімназії та Майбородівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ткаченко В.І. та Давиденко В.І.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Крупа С.І. побажала випускникам успіхів при складанні ЗНО.