Доброчинна акція «Допоможи захиснику»

Дата: 26.05.2021 14:57

Фото без опису     В День вишиванки відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради в закладах загальної середньої  та дошкільної освіти Піщанської сільської ради 20-25 травня 2021 року оголошено проведення доброчинної акції «Допоможи захиснику».

Учнівські та педагогічні колективи усіх дев’яти закладів загальної середньої освіти, ДНЗ «Ластівка», «Барвінок», ЗДО «Веселка», колектив відділу освіти, молоді та спорту  активно долучилися до участі в Акції і зібрали для воїнів продукти харчування, солодощі, сушку, домашні заготовки-закрутки, миючі засоби, засоби особистої гігієни тощо.

Діти виготовили для воїнів сувеніри – ангелочки та сердечка, намалювали малюнки, звертались до воїнів у відеозаписах із словами подяки і побажаннями повертатись додому живими, висловлювали побажання про якнайшвидше закінчення війни.

Два дні волонтерські бригади, одна на чолі з Горбом С.Г., друга –  сотником ГФ «Потоцька сотня» Пташинським К.І., капеланом Мосієнком І. зустрічалися з учасниками Акції в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, спілкувалися з дітьми та дорослими, робили фото на згадку.

Волонтерська бригада ГО «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО (голова Поляков В.Ю.) передали в Гориславський НВК, Максимівський та Недогарківський ліцеї бібліотечки книг, виданих на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відділ освіти, молоді та спорту дякує батькам, дітям, педагогам, усім, хто долучився до акції «Допоможи захиснику» за небайдужість душі і допомогу, за яку так вдячні наші воїни на Сході.

Усі з нетерпінням чекають на фото та відео з  воїнами-захисниками-земляками, які скоро привезуть для нас волонтери.

День вишиванки став дійсно не формальним вдяганням вишитого одягу, а гарною справою душі!

Тамара Васильєва, фахівець ВОМС ВК Піщанської СР