До уваги суб’єктів господарювання Піщанської громади, які застосовують засоби захисту рослин!

Дата: 26.05.2021 09:21

Фото без описуІз набранням чинності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», яким затверджено Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, посилено вимоги стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель агрохімікатами, надаємо приклад повідомлення суб’єктом господарювання про заплановане застосування засобів захисту рослин:

ЗРАЗОК:

Шановні мешканці

Підприємство ТОВ «МХП-Баффало» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур (ріпак озимий - фаза цвітіння) на своїх полях згідно з таким графіком:

0 19.05.2020 - 22.05.2020 (20:00-07:00) в с. Старосілля, с.Четвертня, с.Годомичі, (с. Старосілля, с. Острови, смт. Колки, с. Розничі, с. Острови, с. Калинівка, с. Новоукраїнка, с. Ситниця, с. Криничне, с. Четвертая, с. Годомичі) (кадастрові номера земельних ділянок  з_________ по__________).

Можлива зміна графіків внесення у зв’язку з погодними умовами та іншими форс-мажорними умовами, про що буде повідомлено додатково.

Обробка рослин буде проводитися такими препаратами:

Маврік, в.м.е (або Альфа-ацетаміприд, в.п.) - інсектицид

Амістар Екстра 280 8С, к.с. – фунгіцид

Супер-мачо, к.с. - прилипач.

Просимо усіх пасічників та місцеве населення на період обприскування утримувати в вуликах бджіл або вивезти пасіки в безпечне місце.

Для додаткової інформації .тел. +380978429788 Іван Дударчук,

електронна адреса