Підтримайте проєкт Піщанської громади на конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

Дата: 26.05.2021 09:16

Фото без описуНині, на онлайн порталі Smart Region Полтавської області   https://smartregion.pl.ua/ триває голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року.

Піщанська громада представлена проєктом за № 1 «Впровадження новітніх методів раціонального використання водних ресурсів у с. Максимівка Кременчуцького району», який направлений на вирішення актуальної для села проблеми - раціонального використання місцевих водних ресурсів та зменшення втрат води при діяльності місцевого водогону.

Всього до участі в голосуванні цьогоріч допущено 111 проєктів, тому конкуренція для одного нашого проєкту надзвичайно велика.

ДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА ВСІЄЇ ГРОМАДИ.

Голосувати за наш проєкт можливо лише в електронному вигляді на онлайн порталі «SMART REGION Полтавської області» шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», CAP/електронного цифрового підпису.

Голосуй за посилання: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/1

Віддати свій голос за наш проєкт можна до 2 червня.

Перемога проєкту № 1 - це не лише перемога одного села, це - перемога цілої громади. Голосуй за проєкт.

Підтримай всю громаду, зроби її краще.

Стань переможцем!!!