Перевірка умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 06.05.2021 18:09

Фото без опису06.05.2021 року  відповідно  до плану  роботи  відділу служби у справах  дітей  виконавчого комітету Піщанської сільської ради  здійснено  перевірку умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що виховують дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей-сиріт, що проживають на території сіл Нова Знам’янка та Вільна Терешківка. Інспектором сектору ювенальної превенції ВП  Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Мухомор А. М.  проведено профілактичні бесіди  про відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Під час обстеження батькам та опікунам надані консультації щодо гармонійного розвитку дітей, забезпечення  їх освітою.

Працівники відділу служби у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради  звертаються до мешканців Піщанської ТГ, яким небайдужа доля дітей, сповіщайте органи влади та поліцію про негативні ситуації, в які потрапили діти. Бережіть  своїх дітей! Огорніть їх турботою!