Оновлення триває ...

Дата: 19.04.2021 14:17

Фото без описуЗаклад дошкільної освіти – перша ланка освіти більшості розвинутих країн. Малюки, старші дошкільнята перебувають в закладі з семи ранку до п’яти-шести вечора, отримуючи навички спілкування, граються, готуються до школи.

Аби розлука з батьками на цілий день не була  такою травмуючою для діток в ЗДО створюються умови, наближені до домашніх – велика кількість іграшок, привітні вихователі, можливість поспати вдень. Важливим фактором є дизайн дитячого садка – красиві, зручні приміщення. Інтер’єр є візитною карткою закладу. Дітям у ньому повинно бути затишно. Дорослі мають зробити все, щоб діткам хотілося повертатися туди кожен день.

Тому, працівники відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської СР докладають усіх сил, аби реконструйоване приміщення початкової школи під заклад дошкільної освіти перетворилося в зону підвищеного комфорту.

Колірна палітра особливо впливає на дітей. Якщо яскравий зелений колір, яким раніше були пофарбовані всі кімнати, здатний втомити дітей, то були внесені зміни в дизайн. Стіни ігрових кімнат  перефарбовані в теплі кольори – жовтий, персиковий, бежевий, які допомагають спілкуватися, освоювати нові навички.

Стіни спальних кімнат залишаються бути зеленими, але вони будуть доповнені малюнками казкових героїв, що своїми спокійними діями допомагатимуть відпочивати малюкам.

Коридори і роздягальня залишаються бути рожевими, адже цей колір дає можливість дитині відчути себе в безпеці.

Наразі відбувається підбір і замовлення відповідних меблів та облаштування інтер’єру  заради забезпечення комфорту і безпеки маленьких громадян.