Патронат над дитиною

Дата: 13.04.2021 15:36

Фото без описуШановні жителі нашої громади! Якщо Ви не байдужі до сирітської долі,  маєте бажання взяти дитину у  патронатну родину, дати їй тепло, любов, та сімейний затишок.

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

Патронатний вихователь – особа, яка на професійній основі здійснює догляд, виховання і розвиток дитини влаштованої до них в її сім’ю.

Держава гарантує достойну оплату послуг патронатних вихователів.

За консультацією та допомогою в оформленні відповідних документів до відділу соціального захисту населення та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться в приміщенні ЦНАПу за адресою: село Піщане вулиця Київська, 137, контактний телефон: 0980937597.