Нарада відповідальних осіб закладів освіти

Дата: 08.04.2021 16:43

Фото без опису08.04.2021 відбулася нарада відповідальних осіб закладів освіти Піщанської сільської ради (медичних сестер та завідуючих по господарській частині (комірників) щодо виконання Постанови головного санітарного лікаря про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

На нараді виступила начальник відділу освіти молоді та спорту ВК Піщанської СР Світлана Іванівна Крупа, яка наголосила на заходах щодо виконання Постанови 50 головного санітарного лікаря  «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та Постанови  55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Ломтєва Галина Олександрівна зупинилась на питаннях організації харчування в закладах освіти Піщанської сільської ради під час впровадження системи НАССР.

Юрист ВОМС ВК Піщанської СР Чумак Анна Володимирівна виступила по питанню атестації робочих кухарів закладів освіти.

На питаннях фінансово-господарського забезпечення діяльності закладів освіти зупинилась головний бухгалтер ВОМС Дубровна Марина Валеріївна.

По закінченні наради прийняті відповідні рішення.