Свято весни, любові та краси

Дата: 10.03.2021 14:26

Фото без опису8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Так напередодні свята у Піщанському ЦКіД відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

Щиро  привітали з прекрасним весняним святом сільський голова Олександр Петрович Краплина, заступники голови Роман Володимирович Назаренко та Олександр Анатолійович Сукманов, запрошений гість Василь Анатолійович Кравченко.

Виступаючі висловили вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.

Яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів Піщанського центру культури і дозвілля та Гориславського сільського будинку культури не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі. Святковий концерт відбувся під бурхливі оплески глядачів.

Доброзичлива атмосфера у залі та прекрасний концерт, сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.